Naised

Tartu linna lahtised meistrivõistlused saalihokis 2017

1. Eesmärk

  • Tartu linna meistrite selgitamine saalihokis täiskasvanute arvestuses naiskondadele.
  • Sportimisharrastuse ja saalihokimängu ergutamine Tartu linnas ning maakonnas, eesmärgiga populariseerida saalihokit ja innustada mängijaid kõrgematele sportlikele saavutustele.

 

2. Aeg ja koht

Võistlused toimuvad pühapäeval, 28. mail 2017 algusega kell 14.00 Eesti Maaülikooli spordihoones Kreutzwaldi 3, Tartu. Võistlused toimuvad kui registreerinud on vähemalt 3 võistkonda. Võistluste maksimaalne kestvus neli tundi.

 

3. Korraldamine

Võistlust organiseerib Eesti Maaülikooli Spordiklubi. Turniiri peakorraldaja on Daniel Matsukevitš (tel. 55699659; e-post danielmatsukevitsgmail.com ).

 

4. Osavõtjad

Tartu linna lahtistest meistrivõistlustest saalihokis saavad osa võtta kuni 12 liikmelised võistkonnad, maksimaalselt saab võistlustel osaleda 6 võistkonda. Naiskonna väravavahid võivad olla ka kuni 18. aastased (k.a) noormehed. Võistlustele eelistatakse osalema registreerimise järjekorras võistkondi Tartu linnast, seejärel Tartu maakonnast ning vabade kohtade olemasolul ka mujalt Eestist.

 

5. Võistluste süsteem

Võistlused toimuvad naiskondadele. Võistluste lõplik süsteem selgub peale registreerimistähtaja lõppu, sõltudes osalejate arvust. Kui registreerub maksimum arv võistkondi, toimuvad mängud kahes alagrupis ning alagruppide 2 paremat jätkavad kohamänge. Kui ühest üksusest osaleb kaks või enam võistkonda, siis paigutatakse võistkonnad võimalusel erinevatesse alagruppidesse. Alagruppides toimuvad üheringilised turniirid.

 

6. Reeglid

Võistlused toimuvad Eesti Saalihoki Liidu võistlusreeglite alusel väljakul mõõtmetega 20x40 meetrit. Alagruppides ja kohamängudes on mänguaeg 1x16 minutit „jooksvat aega“, mängu viimane minut „puhas aeg“. Kui registreerub vähem kui 6 võistkonda, on korraldajal õigus mänguaega muuta, tagades osalevatele võistkondadele maksimaalse mänguaja.

Üldine paremusjärjestus alagruppides selgitatakse punktide üldsumma põhjal, kusjuures võit annab 2, viik 1 ja kaotus 0 punkti. Alagruppides kõikide kohtade paremusjärjestuse määramisel võrdsete punktide korral arvestatakse: 1) väiksemat antud loobumiskaotuste ja tühistatud tulemuste arvu turniiritabelis; 2) omavaheliste mängude punkte; 3) omavaheliste mängude väravate vahet; 4) suuremat võitude arvu; 5) üldist väravate vahet; 6) suuremat löödud väravate arvu; 7) loos. Kohamängudes normaalaja viigilise tulemuse korral otsustatakse võitja karistusvisetega esimese edu väravani (sama mängija võib sooritada karistusviske alles siis, kui kogu võistkonna liikmed on oma viske sooritanud).

Ühe võistkonna mängijad peavad kandma sama värvi mängusärke.

 

7. Protestid

Võistluste käigus tekkinud küsimused ja protestid lahendavad kohapeal peakohtunik ja peakorraldaja.

 

8. Autasustamine

Kui registreerub vähemalt 5 naiskonda, autasustatakse võistluste kogu esikolmikut karika, medalite ja diplomitega. Vähem kui 5 naiskonna puhul autasustatakse esikohta karika, medalite ja diplomitega, teist ning kolmandat kohta diplomitega. Eriauhinnad on välja pandud turniiri resultatiivsemale mängijale, parimale mängijale, parimale noormängijale ning väravavahile.

 

10. Registreerumine

Registreerumine toimub kuni 24. mai 2017 kell 23.59. Osavõtumaks 40 eurot võistkonna kohta tasuda hiljemalt 24. maiks MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi arvele  EE121010152001503004 (SEB) või EE872200221050769934 (SWED) või maksta kohapeal sularahas enne naiskonna esimest mängu. Soovi korral on võimalik saada arve, millest tuleb teatada juba registreeringut tehes.

 

ANTUD  JUHEND  ON  ÜHTLASI  AMETLIKUKS  TURNIIRIKUTSEKS.

Greaton

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi
Kreutzwaldi 3, Tartu 51006, tel (+372) 731 3900, faks (+372) 731 3910, e-post: sportemu.ee