TULEMUSED

Alagrupimängud    
    
    
ÄSSAD                                                   2:2            MARURAHULIKULT 
5´Rainis Provornikov (Andre Padu)                         7´Andrei Polovnikov (Margus Mänd)
7´Kristjan Evart (Santeri Sapp)                                9´Margus Mänd (Paul Padrik)
 
    
INNEBANDYKLUBB ZONE                   2:1           PÄRNU 

7´Priidu Rahn (Lauri Nieminen)                              10´Tõnis Põder   
8´Sten Kõiv
 

AVGUR                                                   3:0           VANA HEA PUUR 
3´Tanel Kasenurm (Martin Karis)
7´Daniel Matsukevitš (Martin Karis)
12´Tanel Kasenurm (Jan Henrik Pärnik)
 

IIRI ISETORMAJAD                                3:0          FBL LABS TALLINN 
3´Mats Tamme (Andres Kurmiste)
5´Mats Tamme (Ats Tamme)
7´Mats Tamme
 
    
TARTU TORNAADO                             1:2          LATVIETIS 

2´Latvietis ov                                                         2´Juhani Võik (Maarius Pärn)
                                                                              12´Maarius Pärn (Keijo Lehes)
 

INNEBANDYKLUBB ZONE                  1:0           MARURAHULIKULT 
11´Sten Kõiv (Mihkel Must)
 
    
ÄSSAD                                                  1:0            VANA HEA PUUR 

6´Kristjan Evart (Rainis Provornikov)
 
    
AVGUR                                                  5:0           PÄRNU 

2´Jan Henrik Pärnik (Rando Ernits)
4´Daniel Matsukevitš (Mihkel Vanamb)
5´Tanel Kasenurm (Martin Karis)
9´Tanel Kasenurm (Martin Karis)
11´Martin Karis (Kaspar Kallion)
 
    
IIRI ISETORMAJAD                              4:1           EMÜ SK IV 

2´Mats Tamme                                                      10`Andres Aamisepp (Andro Sõber)
8´Mats Tamme (Ats Tamme)
12´Ats Tamme (Siim Veersalu)
12´Ats Tamme (Mats Tamme)
 

TARTU TORNAADO                             3:0           FBL LABS TALLINN 
1´Alari Pagi (Kaido Ingver)
6´Raido Noobel (Anti Kustassoo)
12´Alari Pagi (Toomas Peterson)
 
    
INNEBANDYKLUBB ZONE                  3:0           VANA HEA PUUR 

1´Silver Nork (Lauri Nieminen)
6´Roland Raja
11´Sten Kõiv (Mihkel Must)
 
    
PÄRNU                                                  3:4          MARURAHULIKULT 

4´Agrit Peetson                                                     6´Andrei Polovnikov (Margus Mänd)
5´Roger Roos (Agrit Peetson)                              8´Ronnie Kongo (Paul Padrik)
8´Indrek Tallinn (Roger Roos)                              9´Andrei Polovnikov (Janno Kaur)
                                                                             12´Margus Mänd (Andrei Polovnikov)
 
    
AVGUR                                                  3:0          ÄSSAD 

1´Martin Karis (Pavel Semenov)
2´Rando Ernits (Jan Henrik Pärnik)
7´Kaspar Kallion (Rando Ernits)    
 
 
IIRI ISETORMAJAD                               1:0         LATVIETIS 
1´Mats Tamme    
 
 
EMÜ SK IV                                             0:2        FBL LABS TALLINN 
                                                                        
     6´Ermo Jõgi    
                                                                            12´Ermo Jõgi (Mihkel Tasa)
 
 
VANA HEA PUUR                                 1:1        PÄRNU 
8´Ott-Aaron Allikmäe                                           3´Sander Kägu    

 

INNEBANDYKLUBB ZONE                  1:1        ÄSSAD 
10´Lauri Nieminen (Roland Raja)                        9´Andre Padu    

 

AVGUR                                                  2:1         MARURAHULIKULT 
8´Tanel Kasenurm (Kaspar Kallion)                     10´Janno Kaur (Priit Vabamäe)
12´Tanel Kasenurm (Martin Karis)    

 

IIRI ISETORMAJAD                              0:1        TARTU TORNAADO 
                                                                           
1´Alari Pagi (Ain Püvi)    

 

EMÜ SK IV                                            0:1        LATVIETIS 
                                                                           6´Tanel-Dave Rego (Mihkel Kase)
     

 

ÄSSAD                                                  1:0        PÄRNU 
6´Kaspar Virkus (Markus Tepp)    

 
VANA HEA PUUR                                 0:2       MARURAHULIKULT 
                                                                          
1´Andrei Polovnikov (Ronnie Kongo)
                                                                           11´Andrei Polovnikov (Paul Padrik)    

 

AVGUR                                                  4:1        INNEBANDYKLUBB ZONE  
1´Innebandyklubb Zone ov                                  7´Petteri Rauhala
6´Tanel Kasenurm (Pavel Semenov)
7´Kaspar Kallion (Jan Henrik Pärnik)
9´Daniel Matsukevitš

 

FBL LABS TALLINN                            0:1        LATVIETIS 
                                                                           2´Oskar Illak (Andres Tiinonen)    

 

TARTU TORNAADO                            3:3        EMÜ SK IV 
1´Alari Pagi (Raul Kivi)                                       3´Andro Sõber (Talis Mölder)
2´EMÜ SK IV ov                                                 4´Andro Sõber (Simon Georg Mahla)
10´Antti Kustassoo (Raido Moor)                       5´Andres Aamisepp (Andro Sõber)
 

    
Kohamängud    
     
    
9.-10.koht    
PÄRNU                                                 0:3        EMÜ SK IV 

                                                                           2´Andres Aamisepp (Jakob Poom)
                                                                           7´Andres Aamisepp (Aivar Aasma)
                                                                           12´Fred Haga (Andro Sõber)

 

Veerandfinaalid    
ÄSSAD                                                 0:2        LATVIETIS 

                                                                          10´Maarius Pärn (Kaspar Jõgar)
                                                                          12´Juhani Võik (Kaspar Jõgar)

 


INNEBANDYKLUBB ZONE                1:3        TARTU TORNAADO 
12´Lauri Nieminen (Silver Nork)                        3´Raul Kivi (Ats Püvi)
                                                                          9´Alari Pagi (Raul Kivi)
                                                                         11´Sander Resev (Kaido Ingver) 

 

7.-8.koht    
MARURAHULIKULT                           0:1        FBL LABS TALLINN 

                                                                          9´Matis Oolup (Rasmus Talviste)
 

Poolfinaalid    
AVGUR                                                1:0         LATVIETIS 

4´Kaspar Kallion    
 

IIRI ISETORMAJAD                         1:2 (1:1)   TARTU TORNAADO 
3´Ats Tamme (Mats Tamme)                             2´Raido Noobel (Raido Moor)
Karistusvisked: Siim Veersalu                            Karistusvisked: Alari Pagi
                                                                                                     Raul Kivi
 
  
5.-6.koht    
INNEBANDYKLUBB ZONE                2:0          ÄSSAD 

9´Sten Kõiv (Mihkel Must)
12´Mihkel Must (karistusvise)
 
    
3.-4.koht    
LATVIETIS                                          0:4          IIRI ISETORMAJAD 

                                                                           4´Ats Tamme (Elvis Aug)
                                                                           11´Ats Tamme (Mats Tamme)
                                                                           12´Ats Tamme (Siim Veersalu)
                                                                           15´Alo Mäesalu (Elvis Aug)
 
    
Finaal    
AVGUR                                               3:1         TARTU TORNAADO
4´Daniel Matsukevitš (Kaspar Kallion)              16´Kaspar Sakjas (Raido Moor)
13´Kaspar Kallion (Pavel Semenov)
15´Rando Ernits (Tanel Kasenurm) 
Greaton

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi
Kreutzwaldi 3, Tartu 51014, tel (+372) 731 3900, faks (+372) 731 3910, e-post: sportemu.ee