TULEMUSED

Alagrupimängud    
13.30 EMÜ III 2:1 SHK PSC/Tornaado
9´Jaak Kaljula (Joosep Moor); 11´Roland Raja (Brait-Kevin Raudsepp) 8´Anti Kustassoo
       
13.45 Vana hea puur 1:1 Maru Rahulikult
3´Meelis Ombler 11´Santeri Sapp (Paul-Kristjan Padrik)
       
14.00 Doma? 1:3 Malle
2´Marcis Multins (Katrine Šleiva) 6´Oskar Salm; 9´Mihkel Must (Markus Tepp); 12´Sten Kõiv (Mikko Kauppi)
       
14.15 Avgur 4:1 FBL Labs Tallinn/Pour Homme
3`Andro Sõber (Martin Karis); 7´Andro Sõber; 8´Andro Sõber (Daniel Matsukevitš); 9´Daniel Matsukevitš (Talis Mölder) 12´Sander Savi (Karl Toomet)
       
14.30 Valga Välk 1:2 SHK PSC/Tornaado
5´Armands Valtins (Kristaps Beržinš) 1´Sander Lepik (Meelis Uleksin); 3´Raido Noobel
       
14.45 EMÜ III 0:0 Maru Rahulikult
   
15.00 Malle 1:2 Laseme puusalt
5´Sten Kõiv (Petteri Rauhala) 4´Juhani Võik (Margus Mänd); 12´Juhani Võik (Taivo Pungas)
       
15.15 Avgur 2:2 Doma?
8´Andro Sõber (Talis Mölder); 10´Daniel Matsukevitš 6´Edgars Pukinskis (Rolands Reinsons); 12´Marcis Multins
       
15.30 Vana hea puur 0:0 SHK PSC/Tornaado
   
15.45 EMÜ III 0:0 Valga Välk
   
16.00 FBL Labs Tallinn/Pour Homme 1:1 Malle
  2´Sander Savi   10´Tõnis Vainomäe (Sten Kõiv)
       
16.15 Doma? 0:2 Laseme puusalt
      2´Juhani Võik (Taivo Pungas); 11´Juhani Võik
       
16.30 Maru Rahulikult 2:0 SHK PSC/Tornaado
  4´Tero Wendelin (Janne Sjamsi); 8´Santeri Sapp (Tero Wendelin)    
       
16.45 Valga Välk 1:0 Vana hea puur
  8´Robert Livins (Armands Valtins)    
       
17.00 Malle 1:1 Avgur
  6´Oskar Salm   5´Daniel Matsukevitš (Talis Mölder)
       
17.15 Laseme puusalt 1:1 FBL Labs Tallinn/Pour Homme
  2´Juhani Võik (Keijo Lehes)   10´Maanus Puskar (Rasmus Talviste)
       
17.30 Vana hea puur 0:2 EMÜ III
      5´Joosep Moor (Rando Ernits); 11´Joosep Moor (Jaak Kaljula)
       
17.45 Maru Rahulikult 2:0 Valga Välk
  2´Janne Sjamsi; 4´Tero Wendelin (Andres Tiinonen)    
       
18.00 Doma? 2:1 FBL Labs Tallinn/Pour Homme
  5´Edgars Pukinskis; 11´Marcis Multins (Kristaps Bertins)   3´Rasmus Talviste (Karl Toomet)
       
18.15 Avgur 0:0 Laseme puusalt
       
Kohamängud    
18.30 (A4) Valga Välk 3:2 (B5) FBL Labs Tallinn/Pour Homme
  8´Klavs Bošs; 10´Robert Livins (Dmitri Petrov); 11´Klavs Bošs (Robert Livins)   10´Sander Savi; 12´Rasmus Talviste (Sander Savi)
       
18.45 (A5) Vana hea puur 0:2 (B4) Doma?
      3´Edgars Pukinskis (Rolands Reinsons); 9´Katrine Šleiva (Edgars Pukinskis)
       
19.00 (A2) EMÜ III 0:4 (B3) Malle
      5´Markus Tepp (Sten Kõiv); 6´Petteri Rauhala (Oskar Salm); 10´Markus Tepp (Oskar Salm); 11´Markus Tepp (Mihkel Must)
       
19.30 (A3) SHK PSC/Tornaado 1:2 (B2) Avgur
  11´Sander Resev (Anti Kustassoo)   6´Martin Karis; 12´Daniel Matsukevitš (Andro Sõber)
       
9.-10. koht    
20.00 FBL Labs Tallinn/Pour Homme 2:1 (1:1) Vana hea puur
  6´Morten talviste (Rasmus Talviste)                Penaltid: Rasmus Talviste   10´Indrek Reitkam (Meelis Ombler)
       
7.-8. koht    
20.15 Valga Välk 4:3 Doma?
  1´Armands Valtins (Robert Livins); 3´Emils Vindedzis (o.v.); 5´Klavs Bošs (Armands Valtins); 8´Robert Livins (Andris Beržins)   4´Marcis Multins; 7´Edgars Pukinskis (Katrine Šleiva); 10´Katrine Šleiva (Edgars Pukinskis)
       
Poolfinaalid    
20.30 (A1) Maru Rahulikult 0:2 Avgur
      7´Robin Lilleorg (Talis Mölder); 13´Oskar Illak (Robin Lilleorg)
       
20.50 (B1) Laseme puusalt 3:2 (1:1) Malle
  13´Tauri Turk (Juhani Võik)                              Penaltid: Keijo Lehes; Mihkel Kaasik   15´Sten Kõiv                                               Penaltid: Sten Kõiv
       
5.-6. koht    
21.10 SHK PSC/Tornaado 2:0 EMÜ III
  3´Anti Kustassoo (Kaspar Sakjas); 8´Sander Resev    
   
3.-4. koht    
21.25 Maru Rahulikult 1:0 Malle
11´Hendrik Trasberg (Allan Grišakov)  
       
FINAAL      
21.45 Avgur 2:1 (1:1) Laseme puusalt

7´Daniel Matsukevitš (Martin Karis)      Penaltid: Martin Karis

13´Juhani Võik
Greaton

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi
Kreutzwaldi 3, Tartu 51014, tel (+372) 731 3900, faks (+372) 731 3910, e-post: sportemu.ee