SAALIHOKIKOOL

NB! Perioodil 30.11.-04.12. ei toimu U10-U12 (Sander Hannus) grupi treeninguid!

Spordikooli proovikuu

Eesti Maaülikooli spordiklubi saalihoki- ja maadluskoolis õppijatele on esimene kuu proovimiseks tasuta. Proovikuul osalemisega ei kaasne kohustust hiljem õppelepinguga jätkata. Lisainfo (PDF). Soetada tuleb vaid 2-eurone klubikaart, millega saab spordihoones käimise registreerida.

 

Miks saalihoki…?

Saalihoki on harrastajate hulga poolest järk-järgult kasvav spordiala, mis on lühikese ajaga muutunud Eestis üsna populaarseks. Saalihoki on väga mitmekülgne ala, mis arendab osavust, kiirust ja koordinatsiooni – seda saab mängida nii saalis, kui ka siledal asfaldil. Saalihoki õpetab vastutustunnet enda ja meeskonna ees, arendab füüsiliselt mitmekülgseks ja osavaks ning teeb tuju alati rõõmsaks!

Mis on Eesti Maaülikooli saalihokikool?

Eesti Maaülikooli saalihokikool loodi 2009. aastal ja tänaseks oleme kasvanud Lõuna-Eesti üheks suurimaks saalihokiga tegelevaks spordikooliks. Eesti Maaülikooli saalihokikool kuulub MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi alla ja enamus treeninguid toimub Eesti Maaülikooli spordihoones (Kreutzwaldi 3). Meie saalihokikooli treenerid tegutsevad aktiivselt erinevate koondiste juures ja täiendavad end jooksvalt, mis tähendab, et meil on palju kogemusi ning tasemel treenerid. Saalihokikooli esimesed kasvandikud pürgivad Eesti noortekoondistesse ja mõned mängijad on kuulunud juba täiskasvanutekoondisse.

Esimesed treeningud, kuidas toimida?

Esimene treeningkuu on tutvumiseks tasuta ja me kutsume saalihokitreeningutele poisse ja tüdrukuid vanuses 5-19 eluaastat! Loe lähemalt õppemaksu, lepingute ja soodustuste kohta.

Mida on vaja esimesel treeningul?

Saalihoki erivarustust ei pea kaasa võtma. Piisab tavalisest spordiriietusest ning -jalanõudest.

HEA TUJU!!!

Ülaltoodu on mõeldud eeskätt kõige noorematele trennipoistele ja -tüdrukutele. Selles vanuses on esmatähtis saalihoki tundma õppimine ja lõbusas seltskonnas mängimine. Treeningute pikkuseks on kõige nooremates vanusegruppides 1 tund.

Küsimuste tekkimisel küsige julgelt lisa vanusegruppide treenerite käest või e-posti aadressilt saalihokiemu.ee!

Greaton

MTÜ Eesti Maaülikooli Spordiklubi
Kreutzwaldi 3, Tartu 51006, tel (+372) 731 3900, faks (+372) 731 3910, e-post: sportemu.ee