EMÜ SK võitis hooajal 2016/17 kokku 4 tiitlit

13:15 30.08.2017

Sel hooajal osales EMÜ SK kokku 8 erinevas võistlusklassis. Neist neli võideti.

Meeste meistriliigas kohtusid finaalis Sparta Team Automaailm ja Eesti Maaülikooli SK. Kolme võiduni peetavas seerias läks vaja kõiki mänge ja Sparta Team Automaailm võõrustas viimast, viiendat, kohtumist. Õismäel peetud kohtumine lõppes EMÜ SK kasuks 5:3. Seega selle hooaja Eesti meister on Eesti Maaülikooli SK. Teisena lõpetas hooaja Sparta Team Automaailm.

Eesti meistriks tulid ka EMÜ SK naised, kes pidasid esikoha heitlust SK LINK/ Saku vastu. Finaalseeria võideti kuivalt 3:0.

Meistriliiga Bs oli võidukas meie meeste duubel võistkond, kes oli finaalseerias vastamisi Viimsi Kepiga. Kahe võiduni peetav seeria lõppes 2:1 meile.

Lisaks täiskasvanutele võidutses oma vanuseklassis ka U-15 poist võistkond. Teistelt noortelt tuli teisi ja kolmandaid kohti väga tugevate Jõgeva ja Sparta vastu..

Eesti Maaülikooli Spordiklubi