Saalihokikooli U-11 posid mängisid end Eesti meistrivõistlustel hõbedale

09:29 05.03.2014

Eesti Maaülikooli Spordiklubi U-11 saalihokimeeskond tuli Eesti meistrivõistlustel hõbemedalile. Finaalis jäädi alla SK Noorusel tulemusega 12:5. Poolfinaalis edestati skooriga 6:5 Jõgeva SK Tähe 03 meeskond. Meeskond mängis kohamängudel väga ühtlaselt ja võitluslikult ja kedagi statistika põhjal väga välja tuua ei saagi, sõna treener Sander Hannus. Treeneri arvates olid poisid terve hooaja hingega asja kallal ja näitasid, mida töö ja suure südamega teha saab, preemiaks Eesti meistrivõistluste hõbemedalid, mis saaks veel paremini olla, sõnas Sander. Võin öelda, et need on suure südamega lapsed ja lausa rõõm on olnud neid juhendada, lisas treener lõpetuseks.

Aprilli keskpaiku on veel tulekul Eesti Karikavõistluste finaalturniir, kuhu on noored samuti endale koha lunastanud.

Autor: Esko Tõnisson
Allikas: Sander Hannus