EMÜ SK II võitis Esiliigas pronksi

10:49 09.04.2012

Laupäeval, 07.04 Kristiine Spordihallis peetud esiliiga pronksimängus oli Eesti Maaülikooli  Spordiklubi II meeskonna vastaseks Bändidos Team Exel. Mäng oli pronksiseeria vääriline ja võit tuli EMÜ SK meeskonnale raskelt.  Pea kaks esimest kolmandiku suudeti hoida mängu kontrolli enda kätes ja edu kasvatada kolme väravani(4-1), kuid mängu 38 minutil toimus murdumine ja lasti lüüa endale  4 vastuseta väravat, EMÜ kaotusseis 4-5.  Kuid meeskond oli tubli ja toibus sellest hetkelisest peata olekust ning võitis lõpuks mängu 7-5 (1-0; 3-3; 3-2). Otsustavad väravad lõid Priit Vabamäe ja Elias Melin, kes valiti EMÜ SK poolelt mängu parimaks. Eliase arvele jäi mängu lõpuks kaks väravat ja kaks väravasöötu.

EMÜ SK tuli teist aastat järjest I liigas kolmandale kohale. Pronksimängu võitnud võistkonna koosseisu kuulusid: Markus Mekk, Margus Mänd, Rein Kruusat, Maarius Pärn, Priit Vabamäe, Mart Kaska, Oskar Illak, Reigo Kruusement, Mihkel Must, Janek Ilves, Elias Melin

Autor: Esko Tõnisson
Allikas: www.saalihoki.ee