Uudised

Tartu linna lahtised meistrivõistlused

13:17 12.05.2016

Laupäeval, 14. mail algusega kell 14.00 toimuvad Tartu linna lahtised meistrivõistlused naistele ning laupäeval, 21. mail algusega kell 10.00 meestele.  Võistlustest saab osa võtta maksimaalselt 12 meeskonda ja 6 naiskonda vastavalt registreerimise järjekorrale ning juhendile. Kogu info ja registreerimine kodulehelt http://saalihoki.emu.ee/tartu. Sellel lehel on võimalik tutvuda ka varasemate meistrivõistluste tulemuste ja infoga. NB! Naiskondade registreerimine lõpeb 12. mail ning meeskondade registreerimine lõpeb 18.mail.
Info: Daniel Matsukevitš 55 699 659

Eesti Maaülikooli saalihokimeeskond kaotas finaalseeria

12:00 17.04.2016

Eesti Maaülikooli meeskond mängis esmakordselt klubi ajaloos finaalseeriat ja kahjuks pidi leppima kolme võiduni peetava seeria viimases kohtumises laupäeval, kodus 7:5(2:1; 4:0; 1:4) kaotusega. Kohtumise esimene kolmandik oli tasavägine, kuid teine kulges Saku meeskonna ülekaalu all, kes juhtis kohtumist teise kolmandiku lõpus 6:1. Kolmandal kolmandikul spurtis omakorda EMÜ meeskond, kuid võit, kuid aega jäi liiga väheks, võit kuulus siiski Sakule.

EMÜ SK suutis nädalavahetusel finaalseeria viigistada

13:23 11.04.2016

Paf saalihokiliigas on seis pärast kahte nädalavahetusel peetud kohtumist viigis mängudega 2:2. EMÜ Spordiklubi suutis alistada laupäeval, 09.04.16 koduseinte toel kolmandas finaalmängus SK LINK/Saku meeskonna skooriga 8:5 ja viis finaalmängude seeria seisule 1:2.